Doprava a platba

Ptáte se, jak se k Vám dostane objednané zboží a jaká je doba dodání?

  • Zásilkovnou domů za 98 Kč
  • Na Vámi vybranou pobočku Zásilkovny za 70 Kč (seznam poboček ZDE)
  • Maximální doba dodání je 8-13 pracovních dní. (Většinou ale dříve. :) ) 

Ještě byste rádi věděli informace ohledně platby?

  • Platit lze převodem na náš bankovní účet

Po odeslání objednávky se v prohlížeči objeví okno, kde bude shrnuto Vaše vybrané zboží a detaily k platbě, naše číslo účtu a variabilní symbol. Pokud nechcete přepisovat údaje, můžete využít nabízený QR kód. Tyto údaje Vám samozřejmě pošleme i na e-mailovou adresu pro případnou kontrolu.

Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  • Platba kartou
Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty.
Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.